"Bă, fraţilor, suntem în urna a treia, mă, aproape de inexistenţă". Discurs dur după victoria României în Kosovo | VIDEO EXCLUSIV "Bă, fraţilor, suntem în urna a treia, mă, aproape de inexistenţă". Discurs dur după victoria României în Kosovo | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Execuţie în direct! Germania a învins-o pe Ungaria, scor 5-0 VIDEO | Execuţie în direct! Germania a învins-o pe Ungaria, scor 5-0
VIDEO | Zi spectaculoasă în Nations League! S-au marcat 34 de goluri VIDEO | Zi spectaculoasă în Nations League! S-au marcat 34 de goluri
Gigi Becali a dat ordinul! Cei trei fotbalişti care vor juca în atac la FCSB Gigi Becali a dat ordinul! Cei trei fotbalişti care vor juca în atac la FCSB
Modul în care a fost tratată delegaţia României de kosovari | EXCLUSIV Modul în care a fost tratată delegaţia României de kosovari | EXCLUSIV
U BT Cluj - CSM Oradea, scor 93-84, în finala Turneului Memorial ”Toni Alexe” U BT Cluj - CSM Oradea, scor 93-84, în finala Turneului Memorial ”Toni Alexe”

Dorinel Munteanu, supărat pe un jucător de la Oţelul. ”Nu ajută echipa, la revedere”

Oțelul Galați Publicat de Daian Cutu pe 28 oct 2023

Oţelul Galaţi a remizat pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa FC Hermannstadt, într-un meci din etapa a 14-a a Superligii.

Pentru Hermannstadt a deschis scorul Lovric de la Oţelul, în minutul 70, cu un autogol. Pentru gălăţeni a egalat Pop, în minutul 90, din penalty.

Dorinel Munteanu a declarat că a fost foarte supărat pe prestaţia lui Ştefan Bodişteanu. Tehnicianul a explicat de ce a ales să îl schimbe încă din minutul 21.

”Dacă adversarul nostru este mulţumit cu un punct, eu nu pot să fiu mulţumit cu acest punct. Atât în prima, cât şi a doua repriză am avut ocaziile mai importante. Vreau să remarc efortul băieţilor.

Am luat un gol prostesc, venit de nicăieri. Ne-au prins pe un contraatac şi am greşit. Nu ştiu cine a greşit. Voi discuta cu băieţii.

(n.r. schimbarea rapidă a lui Bodişteanu) Puteam să îl schimb din minutul 5, nu din minutul 17 . Asta trebuie să fie o învăţătură de minte pentru el. A venit ca talent, să ajute echipa, nu să facă figuraţie pe teren. Asta este valabil pentru toţi jucătorii pe care i-am adus.