E gata! FCSB a anunţat unde va juca meciul cu Petrolul: "Ce să facem dacă altă variantă nu avem?” | VIDEO EXCLUSIV

România U20: Tricolorii au fost învinşi de Anglia, scor 2-0
Breaking News! Continuă curăţenia lui Dan Petrescu la CFR! Fotbalistul este OUT oficial

Fotbalistul care a făcut diferenţa în partida cu Lituania: ”Unii au jucat foarte slab!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Remiză spectaculoasă în Olanda - Germania, 2-2! Dubla lui Harry Kane aduce victoria Angliei cu Finlanda VIDEO | Remiză spectaculoasă în Olanda - Germania, 2-2! Dubla lui Harry Kane aduce victoria Angliei cu Finlanda
MM Stoica a ieşit la atac după victoria României din Nations League: ”Nu am arătat bine!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO EXCLUSIV | Gigi Becali nu l-a menajat pe arbitrul danez! "Ce tupeu"

FCSB Publicat de Tudor Moisa pe 14 aug 2024

FCSB a fost eliminată din Champions League. Campioana României a pierdut, scor 2-3, confruntarea cu Sparta Praga, de marţi seară şi se va bate cu LASK Linz pentru un loc în grupele Europa League.

În cadrul emisiunii Fotbal Show, Gigi Becali a vorbit despre prestaţia lui Morten Krogh, centralul care a condus partida din Ghencea. Finanţatorul de la FCSB consideră că cele cinci minunte de prelungire acordate nu au fost de ajuns şi a punctat şi decizia arbitrului de a cere pauză de hidratare, în momentul în care campioana României era pe val.

"Noi am avut şi 11 metri. Păi, da, la 2-0.

2-0 şi cu încă două pe care le-am dat ... Lasă că a fost manieră şmecherească, dar timpul, dacă vrei. S-au făcut şase schimbări şi au băut apă de două ori. Trebuia să dea cel puţin opt minute.

Eram noi pe val şi el a făcut întrerupere să bea apă, în minutul 75, îţi dai seama ce tupeu", a declarat Gigi Becali la Prima Sport.