Bronny, fiul lui LeBron James, îşi va continua formarea în G-League Bronny, fiul lui LeBron James, îşi va continua formarea în G-League
Mircea Rednic revine în bătălia pentru play-off. ”Trebuie să recuperăm punctelele pe care le-am pierdut acasă” Mircea Rednic revine în bătălia pentru play-off. ”Trebuie să recuperăm punctelele pe care le-am pierdut acasă”
"El Clasico" şi meciurile din Superligă vor fi analizat la Fotbal Show "El Clasico" şi meciurile din Superligă vor fi analizat la Fotbal Show
VIDEO | Petrolul Ploieşti - Poli Iaşi 1-1, în direct la Prima Sport 1. Grozav egalează rapid! VIDEO | Petrolul Ploieşti - Poli Iaşi 1-1, în direct la Prima Sport 1. Grozav egalează rapid!
VIDEO | UTA Arad - Gloria Buzău 1-0. Un autogol ireal a făcut diferenţa! VIDEO | UTA Arad - Gloria Buzău 1-0. Un autogol ireal a făcut diferenţa!
NEWS ALERT | Anunţul lui Neluţu Varga cu privire la Dan Petrescu NEWS ALERT | Anunţul lui Neluţu Varga cu privire la Dan Petrescu

Inter Miami, victorie cu Atlanta United, scor 2-1, în primul meci din play-off-ul MLS

Fotbal Internațional Publicat de Tudor Moisa astăzi, 10:26

Inter Miami a câştigat, scor 2-1, meciul susţinut în compania formaţiei Atlanta United, în play-off-ul MLS.

Luis Suarez a deschis scorul în minutul 2, după o pasă de la Jordi Alba.

Saba Lobjanidze a egalat pentru Atlanta în minutul 39, însă golul victoriei a venit în minutul 60, când Jordi Alba a marcat de la 30 de metri, după o pasă de la Lionel Messi. Pentru Jordi Alba a fost primul gol marcat de la 20 iulie.