”Echipa a luat o pauză de câţiva ani”. Un cunoscut patron din fotbalul românesc şi-a anunţat revenirea ”Echipa a luat o pauză de câţiva ani”. Un cunoscut patron din fotbalul românesc şi-a anunţat revenirea
Cristiano Ronaldo va apărea în jocul video ”Fatal Fury: City of the Wolves” Cristiano Ronaldo va apărea în jocul video ”Fatal Fury: City of the Wolves”
Beatriz Haddad Maia a câştigat Korea Open. El al patrulea titlu al carierei sale Beatriz Haddad Maia a câştigat Korea Open. El al patrulea titlu al carierei sale
Gianni Infantino locuieşte într-un apartament luxos în Elveţia. La ce sumă se ridică chiria plătită de FIFA Gianni Infantino locuieşte într-un apartament luxos în Elveţia. La ce sumă se ridică chiria plătită de FIFA
VIDEO | Farul - Sepsi 1-0, în direct la Prima Sport 1. Alibec marchează din penalty VIDEO | Farul - Sepsi 1-0, în direct la Prima Sport 1. Alibec marchează din penalty
Jude Bellingham ar putea fi suspendat Jude Bellingham ar putea fi suspendat

”Ştiu că nu vă convine că batem, asta este”. MM Stoica a făcut un scandal monstru, după ce a fost întrebat despre penalty-ul din U. Craiova - FCSB

FCSB Publicat pe 30 ian 2024

MM Stoica a avut o reacţie nervoasă în momentul în care a fost întrebat despre penalty-ul din meciul de Superligă, U. Craiova - FCSB, încheiat 0-3.

”Roş-albaştrii” au deschis scorul pe ”Ion Oblemenco”, dintr-o lovitură de la 11 metri, pe care a transformat-o Darius Olaru în finalul primei părţi. Penalty-ul a fost dictat, după ce arbitrul partidei a fost chemat la monitorul VAR să verifice un henţ. Marcel Bîrsan a acordat penalty pentru FCSB după ce a vizionat doar dintr-un unghi respectiva fază.

MM Stoica a fost întrebat dacă centralul trebuia să mai vadă henţul dintr-un unghi mai clar, iar aici a izbucnit.

"Care e problema? Ai văzut din spatele porţii, a luat decizia corectă. De ce vorbim despre asta ? Asta nu înţeleg, că dăm aşa o aură dom`le stai puţin, că ultimul minut...

Eu văd perfect că din piciorul lui Coman se duce în mâna lui Zajkov. Ce să facem? Ştiu că nu vă convine că batem, asta este, aşa facem discuţiile

Vă simt că nu e ok, sunteţi ziarişti, trebuie să fie luptă, ne-am dus la 11 puncte, jucăm foarte bine. După cum vorbiţi aveţi o problemă.

Vorbim de penalty care e foarte clar, Poate a ţinut un ochi închis, poate că nu avea şapcă, îi venea nocturna în ochi, lăsaţi-mă în pace, deja e prea mult", a fost nemulţumirea lui Mihai Stoica, în studioul Orange Sport.