VIDEO | Real Madrid - Alaves 3-2. ”Galacticii” au condus la 3 goluri, dar au tremurat serios pe final VIDEO | Real Madrid - Alaves 3-2. ”Galacticii” au condus la 3 goluri, dar au tremurat serios pe final
VIDEO | Atalanta - Como 2-3. Surpriză în Serie A! VIDEO | Atalanta - Como 2-3. Surpriză în Serie A!
E gata! Comisia tehnică pentru arbitri a luat decizia finală, după ce Jude Bellingham l-a insultat pe arbitru la meciul cu Espaynol E gata! Comisia tehnică pentru arbitri a luat decizia finală, după ce Jude Bellingham l-a insultat pe arbitru la meciul cu Espaynol
Încă un coechipier de top pentru Florinel Coman! Starul trecut pe la Sevilla şi PSG a semnat cu Al-Gharafa Încă un coechipier de top pentru Florinel Coman! Starul trecut pe la Sevilla şi PSG a semnat cu Al-Gharafa
Jucătorul de 80 de milioane de euro, OUT în urma unei accidentări! Inter a făcut anunţul Jucătorul de 80 de milioane de euro, OUT în urma unei accidentări! Inter a făcut anunţul
EXCLUSIV | S-a aflat cine este principalul vinovat pentru scandalul biletelor vândute suporterilor Rapidului la masa presei: „A fost o eroare” EXCLUSIV | S-a aflat cine este principalul vinovat pentru scandalul biletelor vândute suporterilor Rapidului la masa presei: „A fost o eroare”

VIDEO | Florinel Coman a explicat de ce a fost schimbat la pauză cu FCU Craiova. ”Sper să fiu ok”

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 16 iul 2023

FCSB a învins în deplasare, scor 3-1, formaţia FCU Craiova, într-un meci din prima etapă a Superligii.

Astfel, FCSB este noul lider al clasamentului primei ligi.

Florinel Coman a fost schimbat la pauză şi a explicat că a resimţit uşoare probleme medicale şi sper să fie recuperat în câteva zile.

”Nu le-am dat nicio şansă, ne-am simţit puternici, am simţit din primul minut că suntem peste ei. Cred că această victorie ne va da o încredere foarte mare, ţinând cont că etapa viitoare jucăm un derby.

La acel penalty am căzut prost şi am simţit o durere la spate. Sper ca în două zile să îmi revin. Am vorbit cu Elias şi am spus că e mai bine să ies.

Asta am antrenat în cantonament, ştiam că Andrea nu poate evolua. Am antrenat asta de două săptămâni, cu Băluţă acolo. S-a descurcat foarte bine. E nou, dar a prins cantonamentul, ceea ce e foarte important”,