VIDEO | Real Madrid - Alaves 3-2. ”Galacticii” au condus la 3 goluri, dar au tremurat serios pe final VIDEO | Real Madrid - Alaves 3-2. ”Galacticii” au condus la 3 goluri, dar au tremurat serios pe final
VIDEO | Atalanta - Como 2-3. Surpriză în Serie A! VIDEO | Atalanta - Como 2-3. Surpriză în Serie A!
E gata! Comisia tehnică pentru arbitri a luat decizia finală, după ce Jude Bellingham l-a insultat pe arbitru la meciul cu Espaynol E gata! Comisia tehnică pentru arbitri a luat decizia finală, după ce Jude Bellingham l-a insultat pe arbitru la meciul cu Espaynol
Încă un coechipier de top pentru Florinel Coman! Starul trecut pe la Sevilla şi PSG a semnat cu Al-Gharafa Încă un coechipier de top pentru Florinel Coman! Starul trecut pe la Sevilla şi PSG a semnat cu Al-Gharafa
Jucătorul de 80 de milioane de euro, OUT în urma unei accidentări! Inter a făcut anunţul Jucătorul de 80 de milioane de euro, OUT în urma unei accidentări! Inter a făcut anunţul
EXCLUSIV | S-a aflat cine este principalul vinovat pentru scandalul biletelor vândute suporterilor Rapidului la masa presei: „A fost o eroare” EXCLUSIV | S-a aflat cine este principalul vinovat pentru scandalul biletelor vândute suporterilor Rapidului la masa presei: „A fost o eroare”

VIDEO | Al Tai - Al Nassr 1-2! Reghecampf, Cordea şi Dugandzic au fost aproape să scoată un punct contra lui Ronaldo şi Mane

Fotbal Internațional Publicat de Tudor Moisa pe 29 sep 2023

Al Nassr o învinge pe Al Tai, scor 2-1, după un penalti marcat de Ronaldo în finalul jocului.

• Meciurile din Saudi Pro League se văd în exclusivitate la Prima Sport
  • Ronaldo, Neymar, Benzema, Mane, Kante şi Koulibaly sunt doar câteva dintre starurile din campionatul Arabiei Saudite
  • Stanciu, Burcă, Florin Tănase, Ciprian Tătăruşanu şi Contra sunt românii gata să facă spectacol în Saudi Pro League

Scorul a fost de deschis de Talisca după o pasă perfectă a lui Ronaldo.

Misidjan a egalat în finalul meciului şi Al Tai a fost la un pas să producă surpriza sezonului, dar Al Nassr a beneficiat de un penalti peste doar câteva minute.

Semedo a făcut henţ şi Ronaldo a transformat fără emoţii loivutra de pedeapsă.

La Al Tai antrenor este Reghecampf.

Dugandzic şi Cordea au fost titluari, dar nu au prins finalul pe teren. Croatul a fost schimbat în minutul 90+2, la fel ca fostul jucător de la FCSB, care a părăsit terenul în minutul 78.