Editorial Costin Cavaşi | Cazul Sinner: WADA vs ITIA - clostebol pentru toată lumea? Editorial Costin Cavaşi | Cazul Sinner: WADA vs ITIA - clostebol pentru toată lumea?
Andres Iniesta se retrage Andres Iniesta se retrage
Dennis Man, luat în colimator deşi a marcat din nou Dennis Man, luat în colimator deşi a marcat din nou
Adrian Mititelu a lămurit situaţia antrenorului Adrian Mititelu a lămurit situaţia antrenorului
VIDEO | Cristiano Ronaldo a marcat din nou pentru Al Nassr. Gestul făcut după reuşită VIDEO | Cristiano Ronaldo a marcat din nou pentru Al Nassr. Gestul făcut după reuşită
Motivul pentru care Alex Cicâldău nu a bifat niciun minut de la revenirea în Bănie Motivul pentru care Alex Cicâldău nu a bifat niciun minut de la revenirea în Bănie

Revirimentul lui George Puşcaş! A marcat la echipa de club, după aproape un an de ”secetă”

Stranieri Publicat de Daian Cutu pe 10 feb 2024

Fotbalistul echipei Bari, George Puşcaş, a înscris un gol în meciul câştigat, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 3-1, în faţa formaţiei Lecco, într-un meci din etapa a 24-a a ligii secnde italiene.

Puşcaş a marcat în minutul 53. Celelalte goluri ale învingătorilor au fost marcate de Benali ’26 şi Sibili ’69.

Pentru Lecco a înscris Novakovich, în minutul 81.

George Puşcaş a jucat până în minutul 62.

Bari ocupă locul 12 în clasament, cu 30 de puncte, iar Lecco este pe ultima poziţie, cu 20 de puncte.