VIDEO | Farul - Sepsi, astăzi, de la ora 16:00, în direct la Prima Sport 1! Trupa lui Gică Hagi, fără victorie de 3 etape VIDEO | Farul - Sepsi, astăzi, de la ora 16:00, în direct la Prima Sport 1! Trupa lui Gică Hagi, fără victorie de 3 etape
VIDEO | ”U” Cluj - Universitatea Craiova, ASTĂZI, de la 21:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oltenii întâlnesc liderul din Superliga VIDEO | ”U” Cluj - Universitatea Craiova, ASTĂZI, de la 21:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oltenii întâlnesc liderul din Superliga
VIDEO | Lecce – Parma 2-2. Remiză dramatică în derby-ul românesc din Serie A VIDEO | Lecce – Parma 2-2. Remiză dramatică în derby-ul românesc din Serie A
VIDEO | Real Madrid a făcut spectacol cu Espanyol VIDEO | Real Madrid a făcut spectacol cu Espanyol
VIDEO | Daniel Bîrligea a debutat la FCSB, dar a fost înlocuit la pauză şi a reacţionat: „Nu ştiu dacă din fericire sau din supărare” VIDEO | Daniel Bîrligea a debutat la FCSB, dar a fost înlocuit la pauză şi a reacţionat: „Nu ştiu dacă din fericire sau din supărare”
E gata! Tony revine în fotbalul românesc E gata! Tony revine în fotbalul românesc

Farul - Poli Iaşi, întrerupt pentru a doua oară! Centralul partidei a trimis din nou echipele la cabine

Superliga Publicat pe 3 aug 2024

Farul – Politehnica Iaşi, care are loc la Ovidiu, în etapa a patra a Superligii, a fost întrerupt pentru a doua oară, de această dată din cauza ploii torenţiale.

La Ovidiu s-a jucat timp de câteva minute pe ploaie în repriza a doua, dar arbitrul Horia Mladinovici a trimis echipele la vestiare în minutul 64, condiţiile nefiind în regulă pentru joc.

Partida a fost întreruptă şi spre finalul primei reprize, în minutul 38, timp de nouă minute, din cauza unei pene de curent care ar fi fost cauzată de descărcările electrice.

Meciul a fost realuat, după zece minute.