Suma considerabilă pe care FCSB trebuie să o achite pentru portarul Lukas Zima Suma considerabilă pe care FCSB trebuie să o achite pentru portarul Lukas Zima
Neymar a revenit la antrenamentele lui Al-Hilal după aproape un an Neymar a revenit la antrenamentele lui Al-Hilal după aproape un an
VIDEO | Steaua Bucureşti nu a atras prea mulţi fani nici la derby-ul cu Csikszereda. Asistenţă foarte mică pe Ghencea
S-a semnat contractul de execuţie a lucrărilor la stadionul unei echipe din Superliga S-a semnat contractul de execuţie a lucrărilor la stadionul unei echipe din Superliga
VIDEO | Steaua - Csikszereda 0-0, în direct la Prima Sport 1. Echipele de start VIDEO | Steaua - Csikszereda 0-0, în direct la Prima Sport 1. Echipele de start
Andrei Vlad, pe picior de plecare de la FCSB. Unde ar putea ajunge Andrei Vlad, pe picior de plecare de la FCSB. Unde ar putea ajunge

VIDEO | Real Madrid - FC Sevilla 1-0. Veteranul Modric a fost providenţial

La Liga Publicat de Daian Cutu pe 25 feb 2024

Real Madrid a învins duminică seara, pe teren propriu, scor 1-0, gruparea FC Sevilla, în etapa a 26-a din La Liga.

Madrilenii au marcat în minutul 10, prin Lucas Vazquez, dar golul a fost aulat de VAR. În partea secundă Valverde a lovit bara (min. 49), iar Luka Modric a înscris cel de-al doilea său gol stagional, în minutul 81, aducând victoria ”Los Blancos”.

Şi la acest meci arbitrul principal s-a accidentat şi a fost înlocuit de cel de-al patrulea oficial.

Real Madrid a ajuns la 65 de puncte şi este lider în clasament, la 8 puncte de echipa de pe locul secund, FC Barcelona. Pe locul al treilea, cu un meci mai puţin disputat, este Girona, care a adunat 56 de puncte. FC Sevilla ocupă poziţia a 15-a, cu 24 de puncte.