E gata! Gigi Becali schimbă tot la FCSB: ”Asta e ţinta mea. Acolo sunt banii!” E gata! Gigi Becali schimbă tot la FCSB: ”Asta e ţinta mea. Acolo sunt banii!”
VIDEO | Manchester United - Tottenham 0-3. Radu Drăguşin a intrat pe final VIDEO | Manchester United - Tottenham 0-3. Radu Drăguşin a intrat pe final
Tadej Pogacar, campion mondial incontestabil. Slovenul continuă parcursul de vis Tadej Pogacar, campion mondial incontestabil. Slovenul continuă parcursul de vis
”Ne batem la retrogradare. Foarte slab!”. Denis Alibec anunţă dezastrul la Farul Constanţa, după eşecul cu Gloria Buzău
Eugen Neagoe a tras concluziile după ce a l-a răpus pe Gică Hagi:  ”Am meritat victoria!”

Eugen Neagoe a tras concluziile după ce a l-a răpus pe Gică Hagi: ”Am meritat victoria!”
Deian Sorescu a marcat, dar Gaziantep a pierdut cu Eyupspor, în campionatul Turciei Deian Sorescu a marcat, dar Gaziantep a pierdut cu Eyupspor, în campionatul Turciei

VIDEO | Celta Vigo - Girona 1-1. Gol spectaculos semnat de veteranul Iago Aspas

La Liga Publicat de Daian Cutu astăzi, 17:16

Celta Vigo a încheiat la egalitate duminică, pe teren propriu, scor 1-1, cu gruparea Girona, în etapa a opta din La Liga.

Oaspeţii au fost obligaţi să efectueze prima schimbare încă din minutul 14, când a ieşit, accidentat, Oriol Romeu. Însă tot Girona a deschis scorul, în minutul 38, după ce Yangel Herrera a profitat de assist-ul lui Daley Blind. Gazdele au alergat după egalare până în minutul 81. Atunci Williot Swedberg a pasat decisiv şi Iago Aspas a înscris pentru 1-1. Acesta a fost şi scorul final.

Celta se află la primul egal în actualul campionat şi ocupă locul 9, cu 10 puncte, în timp ce Girona are 9 puncte şi este pe locul 12.