Alex Paşcanu, savuros după victoria Rapidului: ”Ce dacă a dat două goluri?”

Betis Sevilla a pierdut cu Mallorca, scor 1-2

E gata! Fostul selecţioner al Braziliei a pus cerneala pe contract E gata! Fostul selecţioner al Braziliei a pus cerneala pe contract
Fotbalistul pierdut de CFR face senzaţie la rivală şi bate la porţile echipei naţionale: ”E de acest nivel!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | ”Au fost false”. Adrian Mihalcea a dezvăluit o situaţie incredibilă petrecută la meciul cu Rapid VIDEO | ”Au fost false”. Adrian Mihalcea a dezvăluit o situaţie incredibilă petrecută la meciul cu Rapid
VIDEO | ”Creştem ca ghioceii”. Un nou discurs savuros marca Marius Şumudică VIDEO | ”Creştem ca ghioceii”. Un nou discurs savuros marca Marius Şumudică

VIDEO ǀ Darius Olaru aduce o victorie mare pentru FCSB. ”Nu a fost presiune!”

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 18 sep 2023

FCSB a învins în deplasare, scor 1-0, formaţia Farul Constanţa, graţie unui penalty contestat de campioana României.

În finalul primei reprize, Compagno a înscris din pasa lui Ovidiu Popescu, în minutul 45+2, dar golul a fost anulat pentru un ofsaid. În minutul 55 arbitrul Sebastian Colţescu a acordat penalti pentru un contact între Tudor Băluţă şi Adrian Şut, iar Darius Olaru a transformat lovitura de pedeapsă.

O partidă importantă pentru noi, pentru că ştim cum am pierdut campionatul anul trecut. Mă bucur că am ajutat echipa. Primul executant era Andrea (n.r. Compagno), iar eu eram următorul desemnat să bat.

Savurăm această victorie, iar de mâine ne gândim că avem un meci important peste câteva zile, la Sibiu.

(n.r. faptul că FCSB are 3 deplăsări în 10 zile) Un program greu, aşa a fost atunci, ne bucuram pentru Conference League”, a spus Olaru, după meci.