Alex Paşcanu, savuros după victoria Rapidului: ”Ce dacă a dat două goluri?”

Betis Sevilla a pierdut cu Mallorca, scor 1-2

E gata! Fostul selecţioner al Braziliei a pus cerneala pe contract E gata! Fostul selecţioner al Braziliei a pus cerneala pe contract
Fotbalistul pierdut de CFR face senzaţie la rivală şi bate la porţile echipei naţionale: ”E de acest nivel!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | ”Au fost false”. Adrian Mihalcea a dezvăluit o situaţie incredibilă petrecută la meciul cu Rapid VIDEO | ”Au fost false”. Adrian Mihalcea a dezvăluit o situaţie incredibilă petrecută la meciul cu Rapid
VIDEO | ”Creştem ca ghioceii”. Un nou discurs savuros marca Marius Şumudică VIDEO | ”Creştem ca ghioceii”. Un nou discurs savuros marca Marius Şumudică

Un titular de la FCSB a acuzat probleme musculare la meciul cu Farul

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 18 sep 2023

FCSB a învins în deplasare, scor 1-0, formaţia Farul Constanţa, graţie unui penalty contestat de campioana României.

În finalul primei reprize, Compagno a înscris din pasa lui Ovidiu Popescu, în minutul 45+2, dar golul a fost anulat pentru un offside. În minutul 55, arbitrul Sebastian Colţescu a acordat penalty pentru un contact între Tudor Băluţă şi Adrian Şut, iar Darius Olaru a transformat lovitura de pedeapsă.

Cei de la FCSB au primit o veste proastă. Fundaşul Alexandru Pantea (20 de ani) a fost schimbat cu Valentin Creţu, în minutul 81. DigiSport scrie că tânărul fotbalist a acuzat probleme musculare, dar deocamdată nu se ştie cât este de gravă problema de ordin medical.

FCSB are deja o absenţă mare în apărare, Vlad Chiricheş. Rămâne de văzut dacă Pantea va fi recuperat pentru restanţa de joi, contra celor de la Hermannstadt, ce va fi de la ora 20:00, pe Prima Sport 1.