Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău
Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B
Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga
VIDEO | Unirea Slobozia - ”U” Cluj 2-2, în direct, pe Prima Sport 1. Ardelenii întorc partida în startul reprizei secunde
Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd” Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd”
Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă

Tsitsipas îl va înfrunta pe Dimitrov în semifinalele ATP Masters 1000 de la Paris

Tenis Publicat de Daian Cutu pe 3 nov 2023

Tenismanul grec Stefanos Tsitsipas s-a calificat în semifinalele turneului ATP Masters 1000 de la Paris, unde îl va întâlni pe bulgarul Grigor Dimitrov.

Stefanos Tsitsipas (25 de ani, numărul 6 ATP) l-a învins în sferturile de finală de la Paris pe rusul Karen Haceanov (27 de ani, numărul 15 ATP), în două seturi, 6-3, 6-4.

Tsitsipas a avut nevoie de doar o oră şi 21 de minute pentru a se califica în semifinale, unde se va înfrunta cu bulgarul Grigor Dimitrov.