Ce notă a primit Horaţiu Moldovan după golul încasat în partida Sassuolo - Citadella Ce notă a primit Horaţiu Moldovan după golul încasat în partida Sassuolo - Citadella
Gică Popescu a ieşit în faţă după ce Ianis Hagi a fost reprimit la Rangers: ”Nu există aşa ceva!”

VIDEO | CFR Cluj - Poli Iaşi 2-0, la Prima Sport 1. Start de meci perfect pentru gazde VIDEO | CFR Cluj - Poli Iaşi 2-0, la Prima Sport 1. Start de meci perfect pentru gazde
SCM Râmnicu Vâlcea a trecut de Dunajska Streda, în prima manşă din turul 2 preliminar al European League SCM Râmnicu Vâlcea a trecut de Dunajska Streda, în prima manşă din turul 2 preliminar al European League
VIDEO | Unirea Slobozia - ”U” Cluj 2-2. Liderul Superligii şi-a schimbat radical faţa şi a salvat remiza în actul secund VIDEO | Unirea Slobozia - ”U” Cluj 2-2. Liderul Superligii şi-a schimbat radical faţa şi a salvat remiza în actul secund
VIDEO | FTC Budapesta - Gloria Bistriţa 32-28. Ardelencele au fost conduse la 8 goluri în prima parte VIDEO | FTC Budapesta - Gloria Bistriţa 32-28. Ardelencele au fost conduse la 8 goluri în prima parte

VIDEO | Crystal Palace - Liverpool 0-1. Portarul ”cormoranilor” s-a accidentat!

Premier League Publicat de Daian Cutu astăzi, 16:32

Liverpool a învins în deplasare, scor 1-0, formaţia Crystal Palace, în etapa a 7-a din Premier League. „Cormoranii” rămân lideri în clasament.

Elevii lui Arne Slot au înscris unicul gol al întâlnirii încă din minutul 9, când Diogo Jota a trimis în plasă din assistul venit de la Cody Gakpo. Portarul lui Liverpool, Allison, s-a accidentat şi a fost înlocuit cu Vitezslav Jaros, în minutul 79, iar meciul s-a încheiat cu victoria oaspeţilor, Crystal Palace – FC Liverpool 0-1.

„Cormoranii” ocupă primul loc în clasament, cu 18 puncte, la 4 lungimi distanţă de echipa de pe locul secund, Manchester City. Crysral Palace se află în subsolul ierarhiei, cu trei puncte care îi plasează pe locul 18.