VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund  a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic
AS Roma are un nou antrenor! Surpriză mare

Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia
Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump
VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză
VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală

Fotbal Show, ASTĂZI, de la 20:15 şi 23:00, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul CFR Cluj - FCSB va fi analizat de experţii noştri

Emisiuni Publicat pe duminică, 16:10

Emil Săndoi debutează pe banca lui Poli Iaşi chiar împotriva echipei sale de suflet, Universitatea Craiova, de la ora 18:15, iar de la 21:00 va avea loc derby-ul etapei, CFR Cluj - FCSB.

Ambele dueluri vor fi transmise în direct la Prima Sport 1 şi online pe PrimaPlay.ro. Mai mult, toate golurile şi fazele importante din Superliga pot fi urmărite în format LIVE VIDEO pe PrimaSport.ro.

Fotbal Show se vede în direct la Prima Sport 1, de la 20:15 şi 23:00. Cele două partide de astăzi din Superliga vor fi analizate de experţii noştri, Basarab Panduru, Marius Baciu şi Emil Grădinescu.