”Nu am fost fluenţi sau coezivi”. Antrenorul lui Tottenham a analizat partida de Cupă în care Radu Drăguşin a fost titular ”Nu am fost fluenţi sau coezivi”. Antrenorul lui Tottenham a analizat partida de Cupă în care Radu Drăguşin a fost titular
Sergej Jakirovic a fost demis Sergej Jakirovic a fost demis
Dinamo a câştigat procesul cu Oţelul! Câţi bani trebuie să achite gălăţenii Dinamo a câştigat procesul cu Oţelul! Câţi bani trebuie să achite gălăţenii
VIDEO | FC Bihor - Steaua 0-1, în direct la Prima Sport 1. Matei deschide scorul VIDEO | FC Bihor - Steaua 0-1, în direct la Prima Sport 1. Matei deschide scorul
Jocurile Olimpice de la Paris: Cinci sportivi au fost depistaţi pozitiv la testele antidoping efectuate în timpul competiţiilor Jocurile Olimpice de la Paris: Cinci sportivi au fost depistaţi pozitiv la testele antidoping efectuate în timpul competiţiilor
Aşteptarea a luat sfârşit! Unul dintre cei doi atacanţi transferaţi de Rapid poate debuta Aşteptarea a luat sfârşit! Unul dintre cei doi atacanţi transferaţi de Rapid poate debuta

VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză

Champions League Publicat de Daian Cutu ieri, 22:43

Sparta Praga a învins, miercuri, pe teren propriu, scor 3-0, echipa Salburg, într-un meci din prima etapă a tabloului principal a Ligii Campionilor.

Golurile au fost marcate de Kairinen ‘2, Olatunji ’42 şi Laci ’58.

Tot miercuri, Bologna a remizat pe teren propriu cu Şahtior, scor 0-0.

În minutul 4, cei de la Şahtior au beneficiat de un penalty, dar Georgiy Sudakov nu a reuşit să transforme.

Partidele Celtic – Slovan Bratislava, FC Bruges – Borussia Dortmund, Manchester City – Inter şi PSG – Girona au început la ora 22.00.