VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund  a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic
AS Roma are un nou antrenor! Surpriză mare

Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia
Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump
VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză
VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală

Jucătorul FCSB-ului, ironizat după prestaţia din meciul cu CFR Cluj: ”Parcă e un fluturaş” | EXCLUSIV

FCSB Publicat pe duminică, 23:56

CFR Cluj a remizat pe teren propriu, scor 2-2, cu FCSB, într-un meci din etapa a noua a Superligii, în care a condus cu 2-0.

Ardelenii au condus cu 2-0 după dubla lui Louis Munteanu (’36, ’49), însă campioana României a revenit prin reuşitele lui Băluţă (’59) şi Dawa (‘88).

Imediat după fluierul final, Marius Baciu a analizat în studio-ul Fotbal Show prestaţia elevilor lui Elias Charalambous şi l-a ironizat pe Octavian Popescu.

„Am văzut iarăşi la mulţi jucători foarte multe atingeri de balon, nu mai e jocul combinativ, să joace repede.

Tavi Popescu parcă e un fluturaş pe teren, imediat cade. Nu îl văd ineficient aşa în lateral foarte mult. Nici pe Olaru nu l-am văzut extraordinar.” , a declarat Marius Baciu, la Prima Sport.