VIDEO | Cristiano Ronaldo a marcat din nou pentru Al Nassr. Gestul făcut după reuşită VIDEO | Cristiano Ronaldo a marcat din nou pentru Al Nassr. Gestul făcut după reuşită
Motivul pentru care Alex Cicâldău nu a bifat niciun minut de la revenirea în Bănie Motivul pentru care Alex Cicâldău nu a bifat niciun minut de la revenirea în Bănie
Italienii, fermecaţi de români! "Irezistibil în faţa porţii" Italienii, fermecaţi de români! "Irezistibil în faţa porţii"
Ce mesaj le-a transmis Alex Mitriţă suporterilor olteni: ”Nu ai cum să procedezi aşa!” | VIDEO

Panduru a intervenit imediat după meciul Craiovei: ”Nu poţi să îi reprosezi absolut nimic. El este foarte corect cu fotbalul!” | VIDEO EXCLUSIV Panduru a intervenit imediat după meciul Craiovei: ”Nu poţi să îi reprosezi absolut nimic. El este foarte corect cu fotbalul!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Bournemouth - Southampton 3-1. Gazdele urcă în zona mediană a clasamentului VIDEO | Bournemouth - Southampton 3-1. Gazdele urcă în zona mediană a clasamentului

Monica Niculescu şi Cristina Bucsa s-au calificat în sferturile de finală ale probei de dublu de la Doha

Tenis Publicat de Daian Cutu pe 13 feb 2024

Perechea Monica Niculescu/Cristina Bucsa (România/Spania) s-a calificat, marţi, în sferturile de finală ale probei de dublu ale turneului de categorie WTA 1000 de la Doha.

Niculescu şi Bucsa au trecut în optimi de cuplul Miyu Kato/Aldila Sutjadi (Japonia/Indonezia), scor 6-2, 7-5.

În sferturi, Niculescu şi Bucsa vor evolua cu perechea învingătoarea din meciul dintre Caroline Dolehide/Desirae Krawczyk (SUA) şi Nicole Melichar/Ellen Perez (SUA/Australia - favorite 3).

Accederea în sferturi la dublu este recompensată cu 24.090 de dolari şi 215 puncte WTA.