VIDEO | Chelsea - Brighton 4-2. Palmer a marcat 4 goluri şi a intrat definitiv în istoria Premier League! Arsenal, victorie cu două goluri marcate după minutul 90. Rezultatele zilei

Cu Rareş Ilie rezervă, Nice a remizat pe terenul celor de la Lens Cu Rareş Ilie rezervă, Nice a remizat pe terenul celor de la Lens
VIDEO | CFR Cluj - UTA Arad 1-3. Ziua surprizelor în Superliga VIDEO | CFR Cluj - UTA Arad 1-3. Ziua surprizelor în Superliga
Dinamo Bucureşti – OSC Budapesta 15-14, în penultimul meci din preliminariile LEN Euro Cup Dinamo Bucureşti – OSC Budapesta 15-14, în penultimul meci din preliminariile LEN Euro Cup
Naţionala de handbal feminin, învinsă clar de Ungaria, în cadrul unui meci amical Naţionala de handbal feminin, învinsă clar de Ungaria, în cadrul unui meci amical
Emil Săndoi răpune liderul! ”Ei sunt artizani” Emil Săndoi răpune liderul! ”Ei sunt artizani”

Irina Begu a fost eliminată în turul doi la China Open

Tenis Publicat de Daian Cutu astăzi, 19:08

Irina Begu, locul 103 WTA, a fost eliminată, sâmbătă, în turul doi al turneului de categorie WTA 1000 China Open, de la Beijing.

Begu a fost învinsă de favorita 17, Mirra Andreeva, numărul 22 mondial, scor 6-7 (5), 6-1, 6-1, în două ore şi 24 de minute.

Premiul pentru participarea în turuul doi este de 34.500 de dolari şi 35 de puncte.