Ultimă oră! O altă superputere din Spania îl aşteaptă pe Andrei Raţiu! Marca a făcut anunţul: ”Transfer de lux!”

Dennis „SuperMan”! O nouă performanţă senzaţională a internaţionalului român Dennis „SuperMan”! O nouă performanţă senzaţională a internaţionalului român
Ianis Hagi, de neoprit în noul tricou: ”Şi-a arătat clasa, chiar dacă a fost exclus din peisaj de Rangers!”

Fotbalistul de la FCSB a intrat în dizgraţiile lui Gigi Becali, iar impresarul a trecut la ameninţări: „Va fi nevoit să bage mâna în buzunar” Fotbalistul de la FCSB a intrat în dizgraţiile lui Gigi Becali, iar impresarul a trecut la ameninţări: „Va fi nevoit să bage mâna în buzunar”
Carlo Ancelotti a răbufnit la adresa arbitrajului după ultima victorie a lui Real Madrid: ”Doar el poate explica asta!”

Jordan Chiles spune că probele video ar trebui luate în considerare în apelul pentru medalia de bronz de la JO

MM Stoica, verdict clar după ce a văzut meciurile amicale ale FCSB-ului: ”E o certitudine în momentul de faţă!”

FCSB Publicat pe 5 iul 2023

Echipa FCSB a încheiat la egalitate, miercuri, meciul amical disputat în compania echipei greceşti PAOK Salonic, scor 1-1.

FCSB a întâlnit echipa antrenată de Răzvan Lucescu, PAOK Salonic, în al doilea amical disputat în cantonamentul din Ţările de Jos.

Bucureştenii au deschis scorul în minutul 24, prin Florinel Coman, care a fost lansat de Miculescu.

PAOK a egalat în minutul 71 prin Gordeziani, la o gafă a fundaşului sud-african Siyabonga Ngezana, care a debutat pentru FCSB. Sud-africanul a primit banderola de căpitan de echipă de la Darius Olaru, în minutul 77.

După al doilea amical al FCSB-ului, MM Stoica a tras mai multe concluzii. Oficialul echipei a părut mulţumit şi a spus că bucureştii au avut două prestaţii foarte solide.

”E o certitudine în momentul de faţă!”

”Suntem o echipă cu Coman şi Olaru, alta fără. Plusuri pentru Băluţă şi Miculescu, o prestaţie foarte solidă a lui Haruţ în ambele meciuri.

A făcut două meciuri foarte, foarte bune. Sunt jocuri de pregătire, dar cred că e o certitudine în momentul de faţă”, a spus Mihai Stoica, la Orange Sport.