Emil Săndoi ştie de ce a fost răpus de Dan Petrescu: ”Trebuia să facem asta!”

Dan Petrescu a ieşit la atac după victoria cu Poli Iaşi: ”CFR are zero penalty-uri primite până acum!”

Everton – Newcastle 0-0. Remiza nimănui în Premier League Everton – Newcastle 0-0. Remiza nimănui în Premier League
VIDEO | Real Valladolid – Rayo Vallecano 1-2. Andrei Raţiu a contribuit la un gol al învingătorilor VIDEO | Real Valladolid – Rayo Vallecano 1-2. Andrei Raţiu a contribuit la un gol al învingătorilor
MM Stoica a numit reuşita anului în fotbalul românesc: „Ăsta e gol care candidează la premiul Puskas!” | EXCLUSIV MM Stoica a numit reuşita anului în fotbalul românesc: „Ăsta e gol care candidează la premiul Puskas!” | EXCLUSIV
VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1, în direct pe Prima Sport 1. Baiaram egalează VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1, în direct pe Prima Sport 1. Baiaram egalează

Campioana Volei Alba Blaj, prima înfrângere a sezonului în Divizia A

Sporturi Publicat de Daian Cutu pe 30 oct 2023

Campioana Volei Alba Blaj a pierdut luni, pe teren propriu, meciul cu formaţia CSM Târgovişte, scor 2-3, în etapa a IV-a a Diviziei A. Meciul a durat două ore şi 40 de minute.

Scorul pe seturi fost 15-25, 27-25, 22-25, 25-18, 13-15, după 160 de minute de joc.

În urma victoriei, CSM Târgovişte rămâne singura echipă neînvinsă în Divizia A.

Celelalte partide ale rundei s-au disputat în 27-28 octombrie, iar în etapa a V-a meciurile sunt programate între 3-5 noiembrie.