Dorinel Munteanu a ieşit la atac după cu partida contra Craiovei: ”Le-am spus clar că nu am fost prieten cu ei!” | VIDEO

Un nou transfer spectaculos la FCSB pentru titlu şi Europa League? MM Stoica a pus ochii pe starul rivalei: ”E ca un maratonist care ştie fotbal. Nu înţelegi ce joacă. Pe noi ne-a omorât!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Real Madrid – Villarreal 2-0. Dani Carvajal s-a accidentat grav VIDEO | Real Madrid – Villarreal 2-0. Dani Carvajal s-a accidentat grav
VIDEO | Gâlcă nu e mulţumit de nivelul etalat cu Oţelul. ”Au pus şi ei multă presiune” VIDEO | Gâlcă nu e mulţumit de nivelul etalat cu Oţelul. ”Au pus şi ei multă presiune”
VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1. Start fulminant, continuare anostă VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1. Start fulminant, continuare anostă
Emil Săndoi ştie de ce a fost răpus de Dan Petrescu: ”Trebuia să facem asta!”

Everton – Newcastle 0-0. Remiza nimănui în Premier League

Premier League Publicat de Daian Cutu ieri, 22:00

Everton a încheiat la egalitate sâmbătă seara, pe teren propriu, scor 0-0, cu formaţia Newcastle, în etapa a 7-a din Premier League.

Newcastle a dominat înfruntarea, dar Everton a avut un gol anulat de VAR, în minutul 18, la Abdoulaye Doucoure, pentru ofsaid la marcatorul golului. A fost rândul oaspeţilor apoi să treacă pe lângă gol. Newcastle a primit penalti în prima repriză, dar Anthony Gordon a ratat, în minutul 35, şi partida de pe Goodison Park s-a terminat 0-0.

Newcastle are 12 puncte şi este a 6-a în clasament. Everton, cu 5 puncte, se află pe locul 16.