VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund  a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic
AS Roma are un nou antrenor! Surpriză mare

Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia
Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump
VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză
VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală

VIDEO | N-au mai suportat! Ce făceau fanii Rapidului în minutul 80

Rapid Publicat de Tudor Moisa pe luni, 22:55

Rapid a fost învinsă de "U" Cluj, scor 0-2, luni seară. Partida a fost prima pe care Rapid a jucat-o în Giuleşti de la revenirea lui Marius Şumudică.

Deja nervoşi din cauza startului slab de sezon a echipei pe care o susţin, fanii Rapidului au trăit din nou un moment dificil, astăzi seară. Formaţia giuleşteană nu a avut replică în faţa Univeristăţii Cluj, iar suporterii nu au mai suportat şi au luat o decizie radicală pe final.

Deşi mai erau cel puţin 10 minute de jucat, timp arhisuficient pentru ca Rapid să egaleze, suporterii au luat cu asalt ieşirile încă din minutul 80. Imaginile au fost surprinse de camere.

În urma acestei înfrângeri, Rapid termină etapa a 9-a pe locul 11 şi se află la cinci puncte de ultimul loc care asigură prezenţa în play-off.