PSG a trecut şi de Rennes şi a bifat a cincea victorie în Ligue 1 PSG a trecut şi de Rennes şi a bifat a cincea victorie în Ligue 1
VIDEO | AC Milan - Lecce 3-0. Românii Alexandru Borbei şi Rareş Burnete au fost rezerve neutilizate la învinşi VIDEO | AC Milan - Lecce 3-0. Românii Alexandru Borbei şi Rareş Burnete au fost rezerve neutilizate la învinşi
VIDEO | Borussia Dortmund - Bochum 4-2. Gazdele au revenit spectaculos de la 0-2 VIDEO | Borussia Dortmund - Bochum 4-2. Gazdele au revenit spectaculos de la 0-2
VIDEO | ”Nu este bine”. Aspectul care l-a deranjat foarte tare pe Zeljko Kopic VIDEO | ”Nu este bine”. Aspectul care l-a deranjat foarte tare pe Zeljko Kopic
VIDEO | Liviu Ciobotariu era ferm convins că nu va pierde cu Dinamo. ”Am controlat jocul” VIDEO | Liviu Ciobotariu era ferm convins că nu va pierde cu Dinamo. ”Am controlat jocul”
VIDEO | Dinamo - FC Botoşani 2-2. Soarta partidei s-a răsturnat în ultimele minute VIDEO | Dinamo - FC Botoşani 2-2. Soarta partidei s-a răsturnat în ultimele minute

VIDEO ǀ Florinel Coman, reuşita etapei. Şut superb de pe loc la vinclu, fără preluare

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 5 mar 2023

UTA – FCSB, partidă din runda a 29-a a SuperLigii României, se vede pe Prima Sport 1 şi www.primaplay.ro, în această seară, de la ora 21:00. Runda trecută, arădenii au pierdut, iar formaţia vicecampioană a trecut de Petrolul.

FCSB a început prost partida, după ce Tamm a încercat să respingă, dar a deviat nefericit în proprie poartă. Egalarea a venit însă rapid.

Florinel Coman a finalizat din interiorul careului, cu şut superb de pe loc la vinclu, fără preluare

Ultima partidă directă, UTA – FCSB, a avut loc în octombrie, în Cupa României, la Arad, când scorul a fost 2-2. Anterior, tot în octombrie, pe Arena Naţională, în campionat, FCSB s-a impus la limită, scor 2-1.