PSG a trecut şi de Rennes şi a bifat a cincea victorie în Ligue 1 PSG a trecut şi de Rennes şi a bifat a cincea victorie în Ligue 1
VIDEO | AC Milan - Lecce 3-0. Românii Alexandru Borbei şi Rareş Burnete au fost rezerve neutilizate la învinşi VIDEO | AC Milan - Lecce 3-0. Românii Alexandru Borbei şi Rareş Burnete au fost rezerve neutilizate la învinşi
VIDEO | Borussia Dortmund - Bochum 4-2. Gazdele au revenit spectaculos de la 0-2 VIDEO | Borussia Dortmund - Bochum 4-2. Gazdele au revenit spectaculos de la 0-2
VIDEO | ”Nu este bine”. Aspectul care l-a deranjat foarte tare pe Zeljko Kopic VIDEO | ”Nu este bine”. Aspectul care l-a deranjat foarte tare pe Zeljko Kopic
VIDEO | Liviu Ciobotariu era ferm convins că nu va pierde cu Dinamo. ”Am controlat jocul” VIDEO | Liviu Ciobotariu era ferm convins că nu va pierde cu Dinamo. ”Am controlat jocul”
VIDEO | Dinamo - FC Botoşani 2-2. Soarta partidei s-a răsturnat în ultimele minute VIDEO | Dinamo - FC Botoşani 2-2. Soarta partidei s-a răsturnat în ultimele minute

BREAKING NEWS ǀ Nicolae Dică nu a fost lăsat să intre pe stadion la partida dintre FC Argeş şi FCSB! Cum a reacţionat antrenorul de la Mioveni

FCSB Publicat pe 26 feb 2023

FC Argeş - FCSB, meci contând pentru etapa a 27-a din Superligă, este transmis în direct de către Prima Sport 1. Partida poate fi urmărită online prin intermediul platformei www.primaplay.ro.

Nicolae Dică, actualul antrenor de la CS Mioveni, a dorit să urmărească de pe stadion partida FC Argeş - FCSB. Omul care a jucat atât la FCSB, cât şi la FC Argeş a aşteptat câteva minute în afara stadionului.

Totuşi, fostului internaţional i s-a transmis că nu are voie să intre la meci, deoarece nu are bilet, potrivit AS.ro.

După acest eveniment, Dică s-ar fi enervat şi ar fi plecat de la stdion, potrivit sursei menţionate.

La pauza meciului dintre FC Argeş şi FCSB, scorul a fost 0-0. Echipa lui Pintilii a ratat mai multe ocazii, dar Straton a fost la post şi a apărat tot.

FC Argeş: Straton - Jakolis, Turda, Zebic, Rizzi - Meza Colli, Njike - G. Creţu, Koubemba, Jobello - Garita

Rezerve: Micle - Dobrosavlevici, M. Constantin, Tîrcoveanu, Mimito, Boubacar, A. Calcan, D. Croitoru, Betrand

FCSB: Târnovanu - Sorescu, Dawa, Tamm, Radunovic - Olaru, Ad. Şut, Edjouma - Oct. Popescu, Compagno, Fl. Coman

Rezerve: Ad. Vlad - V. Creţu, Haruţ, I. Cristea, Omrani, Ov. Popescu, Oaidă, Pantea, Radaslavescu