VIDEO | Bayern Munchen - Bayer Levekusen 1-1. Derby-ul Bundesligii s-a terminat indecis VIDEO | Bayern Munchen - Bayer Levekusen 1-1. Derby-ul Bundesligii s-a terminat indecis
Dan Petrescu, replică pentru contestatari. ”Când nu sunt aici, sunt bun” Dan Petrescu, replică pentru contestatari. ”Când nu sunt aici, sunt bun”
Simona Halep revine! ”Mai repede decât vă aşteptaţi” Simona Halep revine! ”Mai repede decât vă aşteptaţi”
”Petrescu este în pericol! A ratat deja un obiectiv, iar jocul nu e ce trebuie!”. Stare de alarmă în Gruia, după ce UTA a dat de pământ cu ”SuperDan” | VIDEO EXCLUSIV
”Aici aşteptările sunt mari, nu există răbdare”. Ciprian Deac, afectat de eşecul cu UTA ”Aici aşteptările sunt mari, nu există răbdare”. Ciprian Deac, afectat de eşecul cu UTA
VIDEO | Rapid - Oţelul 0-0, în direct la Prima Sport 1. Echipele de start

VIDEO | Fiorentina - Atalanta 1-0. Eurogolul lui Mandragora a decis turul semifinalei din Cupa Italiei

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu pe 4 apr 2024

Fiorentina a învins pe teren propriu, scor 1-0, formaţia Atalanta Bergamo, în meciul tur al semifinalei Cupei Italiei.

Gazdele au marcat unicul gol al întâlnirii în minutul 31, când Nico Gonzalez a pasat şi Mandragora a trimis în plasă. Prima repriză a fost dominată de Fiorentina. În partea a doua, Nico Gonzalez a trecut pe lângă gol în două rânduri (minutele 57 şi 63) însă până la final nu s-a mai înscris, iar AC Fiorentina s-a impus la limită.

Returul se va disputa la Bergamo, în ziua de 24 aprilie.

În cealaltă semifinală a Cupei Italiei, Juventus a învins cu 2-0 pe Lazio.