VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund  a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic
AS Roma are un nou antrenor! Surpriză mare

Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia
Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump
VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză
VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală

S-a aflat când va reveni Marius Ştefănescu în echipa de start

FCSB Publicat de Tudor Moisa pe luni, 17:18

Ajuns la FCSB în această vară, Marius Ştefănescu era văzut drept jucătorul care va face ca plecare lui Florinel Coman în Qatar să nu fie resimţită.

Acest lucru nu s-a întâmplat, fotbalistul reuşind să înscrie doar de două ori în 14 partide, până acum, în actuala stagiune. Din cauza lipsei de randament, Ştefănescu a evoluat doar 12 minute în play-off-ul Europa League, iar la partida din Gruia cu CFR Cluj a rămas pe bancă.

Gigi Becali a dezvăluit ce se va întâmpla de acum încolo cu Ştefănescu. Se pare că planul finanţatorului campioanei este să utilizeze pe atacantul lateral doar în repriza a doua, până în momentul în care va înscrie din nou. Becali a punctat că Ştefănescu va fi titular în următorul meci după ce va înscrie.

"O să apuce şi el, prin repriza a doua. Până când demonstrează. Când dă un gol, următorul meci e titular.

Eu cred că Ştefănescu se va descătuşa până la urmă. La Steaua (n.r.- FCSB) nu merge cu stai puţin. Nu, tată, la Steaua demonstrează că nu stau după tine. Demonstrează şi rămâi acolo”, a spus Gigi Becali, conform Digisport.