VIDEO | Manchester City - Arsenal 2-2. "Cetăţenii" salvează egalul la ultima fază! VIDEO | Manchester City - Arsenal 2-2. "Cetăţenii" salvează egalul la ultima fază!
VIDEO | ”U” Cluj - Universitatea Craiova, ASTĂZI, de la 21:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start VIDEO | ”U” Cluj - Universitatea Craiova, ASTĂZI, de la 21:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start
Gică Hagi obţine un succes crucial. ”A fost o provocare” Gică Hagi obţine un succes crucial. ”A fost o provocare”
”Toată lumea m-a primit cu căldură”. A ajuns în Superliga şi s-a declarat impresionat de ce a găsit în România ”Toată lumea m-a primit cu căldură”. A ajuns în Superliga şi s-a declarat impresionat de ce a găsit în România
Belgianul Remco Evenepoel, a doua oară consecutiv campion mondial la contratimp Belgianul Remco Evenepoel, a doua oară consecutiv campion mondial la contratimp
”Nu mai există recunoştinţă”. Mircea Rednic, foarte supărat după ce Răzvan Oaidă a ales altă echipă din Superliga ”Nu mai există recunoştinţă”. Mircea Rednic, foarte supărat după ce Răzvan Oaidă a ales altă echipă din Superliga

Valentin Suciu ştie unde s-a pierdut duelul cu Gică Hagi. ”Acum nu mai putem face nimic”

Sepsi OSK Publicat de Daian Cutu astăzi, 19:04

Farul Constanţa a învins pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa Sepsi Sfântu Gheorghe, într-un meci din etapa a zecea a Superligii.

Golurile învingătorilor au fost marcate de Alibec, în minutele 12 şi 52, din penalty.

Valentin Suciu, antrenorul celor de la Sepsi, a punctat la finele partidei că atitudinea a făcut diferenţa în confruntarea de duminică.

"În primul rând, Farul a avut atitudine. Acolo am pierdut meciul. Acum nu mai putem face nimic, dar trebuie să schimbăm această atitudine. Am avut superioritate numerică, însă nu am profitat de asta.

Pe mine mă deranjează că am ajuns în situaţia să faultăm în careu. Nu vreau să vorbesc despre arbitraj.

Dacă jucam măcar o repriză cum am jucat ultimele 7 minute, poate alta era soarta partidei”, a spus Suciu, la flash-interviu.