Franţa elimină Portugalia lui Cristiano Ronaldo la penalty-uri! ”Les Bleues” îşi iau revanşa pentru finala din 2016 Franţa elimină Portugalia lui Cristiano Ronaldo la penalty-uri! ”Les Bleues” îşi iau revanşa pentru finala din 2016
Mijlocaşul Toni Kroos a jucat ultimul meci al carierei Mijlocaşul Toni Kroos a jucat ultimul meci al carierei
Americanul Fabiano Caruana a câştigat Superbet Chess Classic 2024 Americanul Fabiano Caruana a câştigat Superbet Chess Classic 2024
UEFA a validat prezenţa echipelor OGC Nice şi Girona în ediţia 2024-2025 a cupelor europene UEFA a validat prezenţa echipelor OGC Nice şi Girona în ediţia 2024-2025 a cupelor europene
Ce transfer mai vrea să facă Gigi Becali la FCSB! ”S-ar putea” Ce transfer mai vrea să facă Gigi Becali la FCSB! ”S-ar putea”
Adrian Mititelu, tiradă după decizia Tribunalului Bucureşti Adrian Mititelu, tiradă după decizia Tribunalului Bucureşti

Analiză dură asupra discursului lui Edi Iordănescu: „Plin de vorbe goale! Cum să spui asta?” | EXCLUSIV

Emisiuni Publicat pe miercuri, 12:00

România a pierdut cu Olanda, 3-0, în optimile de finală ale EURO 2024. ”Tricolorii” au ajuns în această fază, după ce au câştigat grupa E.

Olandezii au deschis scorul în minutul 20. Cody Gakpo a primit pe stânga, l-a depăşit pe Raţiu şi a şutat la colţul scurt, fără speranţe pentru Niţă

Presiunea rivalilor a dat iar rezultate în minutul 83, când Malen a înscris pentru 2-0.

Pe final acelaşi Malen a stabilit rezultatul final, 3-0 în minutul 90+3, şi echipa Ţărilor de Jos merge mai departe, în sferturi.

Imediat după meci, Bogdan Cosmescu, aflat în studio-ul EURO SHOW a ţinut un discurs manifest la adresa declaraţiilor pe care Edi Iordănescu le-a susţinut după fiecare partidă.

„Asta este singura chestiune care mie nu îmi place la Edi Iordănescu. Discursul ăsta care mie mi se pare plin de vorbe goale. Să susţii că românul este plin de talent.. faţă de cine? Ce jucător extraordinar de talentat avem noi faţă de alţii? În momentul de faţă nu ai. Drăguşin e foarte puternic, dar nu e foarte talentat.” , a spus Bogdan Cosmescu, la Prima Sport.