Zeljko Kopic a făcut anunţul! Aşteptarea a luat sfârşit înaintea meciului cu Oţelul Zeljko Kopic a făcut anunţul! Aşteptarea a luat sfârşit înaintea meciului cu Oţelul
Biletele pentru fanii români la meciul cu Cipru s-au epuizat în 75 de minute Biletele pentru fanii români la meciul cu Cipru s-au epuizat în 75 de minute
„U” Cluj pregăteşte o nouă lovitură pe piaţa transferurilor! Atacantul de naţională care marchează pe bandă rulantă e la un pas să semneze cu liderul Superligii „U” Cluj pregăteşte o nouă lovitură pe piaţa transferurilor! Atacantul de naţională care marchează pe bandă rulantă e la un pas să semneze cu liderul Superligii
L-a impresionat pe Mihai Stoica! Jucătorul de la FCSB, printre favoriţii oficialului. „Nu numai că a jucat bine” | EXCLUSIV L-a impresionat pe Mihai Stoica! Jucătorul de la FCSB, printre favoriţii oficialului. „Nu numai că a jucat bine” | EXCLUSIV
FRH a anunţat lotul pentru cele două meciuri amicale cu Ungaria FRH a anunţat lotul pentru cele două meciuri amicale cu Ungaria
Doliu în fotbalul mondial! Golgheterul de la CM din 1990 s-a stins din viaţă la doar 59 de ani Doliu în fotbalul mondial! Golgheterul de la CM din 1990 s-a stins din viaţă la doar 59 de ani

VIDEO | Southampton - Manchester United 0-3. Demonstraţie de forţă a ”diavolilor”

Premier League Publicat de Daian Cutu pe sâmbătă, 16:46

Manchester United, adversară a FCSB în Liga Europa, a învins cu scorul de 3-0, echipa Southampton, într-un meci din etapa a patra a campionatului Angliei.

Golurile au fost marcate de De Ligt ’35, Rashford ’41 şi Gamacho ‘90+6.

În minutul 79, de la Southampton a fost eliminat Stephens.

Partidele Brighton – Ipswich, Crystal Palace – Leicester, Fulham – West Ham, Liverpool – Nottingham Forest, Manchester City – Brentford, Aston Villa – Everton şi Bournemouth – Chelsea au loc tot sâmbătă.

Meciurile Tottenham – Arsenal şi Wolverhmpton – Newcastle sunt programate duminică.

Manchester United este una dintre adversarele FCSB în Liga Europa. Cele două echipe se vor înfrunta în faza ligii, în data de 30 ianuarie 2025, la Bucureşti.