VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund  a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic
AS Roma are un nou antrenor! Surpriză mare

Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia
Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump
VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză
VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală

VIDEO | Atletico Madrid - Valencia 3-0. Trupa lui Diego Simeone a făcut recital cu ”liliecii”

La Liga Publicat de Daian Cutu pe luni, 09:29

Atletico Madrid a învins, duminică seară, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, echipa Valencia, într-un meci din etapa a cincea a campionatului Spaniei.

Golurile au fost marcate de Gallagher ’39, Griezmann ’54 şi Alvarez ‘90+4.

Tot duminică, Las Palmas a pierdut confruntarea cu Athletic Bilbao, scor 2-3 (goluri Ramirez ’59, Munoz ’83 / Sancet ‘7, Williams ’30, Paredes ’76).