Cum arată programul etapei a 11-a din Superligă! Anunţul LPF

FOTO | Lando Norris a parcurs un tur al circuitul Silverstone într-un McLaren P1 LEGO Technic în mărime naturală FOTO | Lando Norris a parcurs un tur al circuitul Silverstone într-un McLaren P1 LEGO Technic în mărime naturală
Mesajul superb al lui Adi Vasile după ce Cristina Neagu şi-a anunţat retragerea: ”Este foarte aproape de sufletul meu!”

Încă un jucător OUT la FCSB pentru partida cu CFR Cluj?! „Nu ştie dacă poate juca” | EXCLUSIV VIDEO Încă un jucător OUT la FCSB pentru partida cu CFR Cluj?! „Nu ştie dacă poate juca” | EXCLUSIV VIDEO
Meci demonstrativ Novak Djokovic - Juan Martin Del Potro, în decembrie, la Buenos Aires

Jucătoarele participante la turneul de la Guadalajara evită traficul deplasându-se cu elicopterul

Schimbările din echipa de start a FCSB-ului pentru meciul de la Sibiu

FCSB Publicat de Tudor Moisa pe 25 aug 2024

Hermannstadt şi FCSB se vor întâlni, astăzi, de la ora 22:00. Partida va fi în direct la Prima Sport 1 şi online pe PrimaPlay.ro.

Pentru meciul din această seară, Darius Olaru este suspendat, astfel că Elias Charlambous va face schimbări la mijlocul terenului.

Conform Fanatik, Adrian Şut va fi menajat, astfel că în zona mediană se vor regăsi doi dintre Lixandru, Edjouma şi Baba Alhassan. De asemenea, se pare că Vlad Chiricheş va fi titular în returul cu LASK Linz, iar Joyskim Dawa, suspendat pentru duelul din Europa League, se va regăsi aproape sigur pe teren, în această seară.

De altfel, Florin Tănase va fi pentru prima dată titular de la întoarcerea sa. Până acum, atacantul a evoluat doar 28 de minute în Superligă şi o repriză în Europa League.