VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund  a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic
AS Roma are un nou antrenor! Surpriză mare

Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia
Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump
VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză
VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală

"Operaţiunea transparenţă" la FC Porto. Despre ce este vorba

Alte campionate externe Publicat pe 11 sep 2024

FC Porto oferă acum posibilitatea de a se vizualiza pe site-ul său oficial toate informaţiile despre operaţiunile clubului. Astfel, a fpst lansată “Operaţiunea transparenţă”, relatează L'Equipe.

André Villas-Boas a arătat cu degetul către conducerea anterioară a FC Porto, iar noul preşedinte al clubului portughez a luat deja măsuri.

Marţi, FC Porto a lansat „Portalul transparenţei” o platformă online care conţine o mulţime de informaţii despre club, împărţite în şapte categorii: oameni şi organizare, jucători, contracte şi informaţii financiare, sustenabilitate, infrastructură, documente şi canale de raportare.

Platforma poate fi accesată prin intermediul site-ului oficial al clubului portughez.