”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Când Zlatan ajunge să îşi prezinte scuzele. Stefano Pioli l-a dat de gol pe suedez

AC Milan Publicat pe 27 ian 2021

Tehnicianul echipei AC Milan, Stefano Pioli, a declarat după meciul cu Inter Milano că Zlatan Ibrahimovici, care a fost eliminat, şi-a cerut scuze în vestiar.

“Ce a spus Ibrahimovici în vestiar? Şi-a cerut scuze, ca un mare campion care este. Nu era uşor să continuăm la acelaşi nivel fără un om.”, a spus Pioli.

Formaţia AC Milan, cu Ciprian Tătăruşanu în poartă, a fost eliminată, marţi seară, de echipa lui Ionuţ Radu, Inter Milano, scor 1-2, în sferturile de finală ale Cupei Italiei.

Ionuţ Radu a fost rezervă. AC Milan a condus datorită unul gol marcat de Ibrahimovici în minutul 31. În minutul 58, suedezul a fost eliminat.

Inter s-a impus prin golurile lui Lukaku 71’ (penalti) şi Eriksen 90’+7’.