Fotbalistul le-a închis uşa în nas granzilor din Superligă şi are un singur gând: ”Ar trebui să fie momentul nostru!”

VIDEO | FC Bihor - Steaua, astăzi, de la ora 17:00, în direct la Prima Sport 1! Meci interesant în Liga 2 VIDEO | FC Bihor - Steaua, astăzi, de la ora 17:00, în direct la Prima Sport 1! Meci interesant în Liga 2
Helmut Duckadam a fost operat pe cord deschis cu succes: ”Sunt în salon, însă am dureri foarte mari”

Toate biletele pentru meciul cu Cipru, din Liga Naţiunilor, au fost vândute. Tricolorii vor avea 1528 de fani la Larnaca

Incredibil! Becali se implică în antrenamentele FCSB-ului, după egalul contra CFR-ului:  ”Măresc durata! Fac inteligenţă artificială, apare vocea mea direct cum s-au făcut două atingeri!”

Incredibil! Becali se implică în antrenamentele FCSB-ului, după egalul contra CFR-ului: ”Măresc durata! Fac inteligenţă artificială, apare vocea mea direct cum s-au făcut două atingeri!”
Starul Barcelonei plătit cu milioane de euro anunţă greva fotbaliştilor! Motivul incredibil: ”Nimeni nu ne ascultă pe noi!”

Alexandru Maxim a înscris un gol, dar Gaziantep FK a fost învinsă de Sivasspor

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu pe sâmbătă, 20:07

Fotbalistul echipei Gaziantep FK, Alexandru Maxim, a înscris un gol în meciul pierdut, sâmbătă, în deplasare, cu scorul de 2-3, în faţa formaţiei Sivasspor, în etapa a cincea a campionatului Turciei.

Maxim a marcat golul de 1-0 pentru oaspeţi, în minutul 6, din penalti. Patru minute mai târziu, el a primit cartonaş galben.

Pentru gazde au înscris Manaj ’37, Balde ’69 şi Paluli ’83. Pentru Gaziantep a mai înscris Kodro ’88.

Sivasspor a jucat în inferioritate numerică din minutul 69, când a fost eliminat pentru cumul de cartonaşe chiar autorul unui gol al gazdelor, Balde.

Maxim a jucat până în minutul 66.

Celălalt român de la Gaziantep FK, Deian Sorescu, a intrat pe teren în minutul 73.