Constantin Zotta nu a mai suportat acuzaţiile aduse de Dan Şucu şi a răbufnit: „A coborât prea mult nivelul! Să facă şi el măcar 10% din ce am făcut noi!” | EXCLUSIV Constantin Zotta nu a mai suportat acuzaţiile aduse de Dan Şucu şi a răbufnit: „A coborât prea mult nivelul! Să facă şi el măcar 10% din ce am făcut noi!” | EXCLUSIV
VIDEO | Valencia - Las Palmas 2-3. Spectacol în duelul codaşelor din Spania VIDEO | Valencia - Las Palmas 2-3. Spectacol în duelul codaşelor din Spania
Denis Alibec, la pământ după umilinţa cu Rapid: ”E cea mai ruşinoasă înfrângere din cariera mea!”

Etapa din Serie A s-a terminat cu un succes clar al Monzei pe terenul Veronei Etapa din Serie A s-a terminat cu un succes clar al Monzei pe terenul Veronei
VIDEO | Gică Hagi, confuz şi dărâmat după umilinţa cu Rapid. ”E o situaţie grea” VIDEO | Gică Hagi, confuz şi dărâmat după umilinţa cu Rapid. ”E o situaţie grea”
Basarab Panduru, uluit după ce Gică Hagi a fost umilit de Şumudică:  ”Nu are cine să vină de pe bancă!”  | VIDEO EXCLUSIV

Basarab Panduru, uluit după ce Gică Hagi a fost umilit de Şumudică: ”Nu are cine să vină de pe bancă!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Valencia - Las Palmas 2-3. Spectacol în duelul codaşelor din Spania

La Liga Publicat de Daian Cutu astăzi, 00:17

Las Palmas a învins luni seara, în deplasare, scor 3-2, formaţia Valencia, în etapa a 10-a din La Liga.

Valencia a deschis scorul prin Pepelu, în minutul 14, din penalti, dar oaspeţii au egalat în minutul 43, când a înscris Alex Munoz, iar în minutul 53 au trecut în avantaj prin reuşita lui Fabio Silva.

Gazdele au avut un jucător eliminat, în minutul 69, pe Pepelu, pentru ca în minutul 84 Moleiro să înscrie pentru oaspeţi. Tarrega a marcat ultimul gol al partidei, în minutul 90+4, şi derbiul codaşelor Valencia – Las Palmas s-a terminat 2-3.

Las Palmas a reuşit prima victorie stagională şi e pe 19, cu 6 puncte, în timp ce Valencia are tot 6 puncte şi ocupă ultimul loc, al 20-lea.