VIDEO | N-au mai suportat! Ce făceau fanii Rapidului în minutul 80 VIDEO | N-au mai suportat! Ce făceau fanii Rapidului în minutul 80
MM Stoica ştie cine se bate la play-off. Surpriză mare: ”Eu am spus din etapa a doua. Confirmă!”  | VIDEO EXCLUSIV
MM Stoica ştie cine se bate la play-off. Surpriză mare: ”Eu am spus din etapa a doua. Confirmă!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Rapid - ”U” Cluj 0-2. Înfrângere pentru Şumudică la revenirea în „Giuleşti”, în faţa liderului din Superliga VIDEO | Rapid - ”U” Cluj 0-2. Înfrângere pentru Şumudică la revenirea în „Giuleşti”, în faţa liderului din Superliga
Valentin Mihăilă şi Dennis Man, puşi la zid deşi au oferit câte o pasă decisivă Valentin Mihăilă şi Dennis Man, puşi la zid deşi au oferit câte o pasă decisivă
Un număr de 68 de echipaje vor lua startul TESS Rally Braşov - Ediţia 53 Un număr de 68 de echipaje vor lua startul TESS Rally Braşov - Ediţia 53
Ons Jabeur a anunţat că nu va mai evolua în acest sezon Ons Jabeur a anunţat că nu va mai evolua în acest sezon

VIDEO | SPERANŢĂ PENTRU PRAGA. CFR O SPULBERĂ PE FC BOTOŞANI ÎNAINTEA RETURULUI CU SLAVIA

Uncategorized Publicat pe 24 aug 2019

CFR Cluj a făcut spectacol cu FC Botoşani, scor 4-1, într-un meci din etapa a 7-a a Ligii 1, transmis în direct de LOOK PLUS. Clujenii au condus chiar şi cu 4-0 şi au reuşit o evoluţie excelentă în faţa propriilor fani.

Golurile echipei clujene au fost marcate de Pereira '19, Deac '25 şi '74 (din penalty) şi Păun '36. Moldovenii au reuşit golul de onoare prin Câmpanu în minutul 79.

Rezultatul de azi consolidează primul loc pentru echipa pregătită de Dan Petrescu şi lasă loc de optimism înaintea returului cu Slavia Praga, din play-off-ul UEFA Champions League, chiar dacă acum clujenii pornesc cu şansa a doua, după ce cehii s-au impus cu 1-0 chiar la Cluj. Slavia Praga - CFR Cluj va fi transmis în direct de LOOK PLUS, miercuri, de la ora 22.00.