Conducerea CFR-ului a intervenit după ce Luis Munteanu l-a sfidat pe Dan Petrescu! Ce se întâmplă cu atacantul | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Celta Vigo - Real Madrid 1-2. Mbappe şi Vinicius au fost din nou decisivi VIDEO | Celta Vigo - Real Madrid 1-2. Mbappe şi Vinicius au fost din nou decisivi
Camora nu s-a abţinut după egalul contra Petrolului: ”Puţin fotbal!”

Rivalitatea Djokovic - Nadal s-a încheiat. Sârbul l-a învins pe spaniol în ultima lor confruntare Rivalitatea Djokovic - Nadal s-a încheiat. Sârbul l-a învins pe spaniol în ultima lor confruntare
VIDEO | Juventus - Lazio 1-0. Un autogol o duce pe ”Bătrâna Doamnă” pe primul loc VIDEO | Juventus - Lazio 1-0. Un autogol o duce pe ”Bătrâna Doamnă” pe primul loc
A vrut Dan Petrescu să îl pedepsească pe Louis Munteanu? „Alt motiv nu există!” | VIDEO EXCLUSIV A vrut Dan Petrescu să îl pedepsească pe Louis Munteanu? „Alt motiv nu există!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Mircea Rednic, deranjat la culme de atitudinea jucătorilor săi. ”Prea plini de noi! De nerecunoscut!”

UTA Arad Publicat de Daian Cutu ieri, 20:41

Sepsi OSK a învins pe teren propriu, scor 1-0, gruparea UTA Arad, în etapa a 13-a din Superligă.

Mircea Rednic a fost foarte supărat pe jucătorii săi şi nu a vrut să comenteze arbitrajul, deşi a fost o fază controversată la care cei de la UTA au solicitat penalty, însă VAR nu a intervenit.

”Am intrat pe vârfuri, cu frică. La pauză trebuia să schimb vreo 5-6 jucători. Multe mingi la întâmplare. Nu am întâlnit o echipă wow, să zici că au prins presiune pe noi. În a doua repriză am fost mai periculoşi. Am prins şi un portar în formă. Eu fac o analiză legată de echipa mea, iar astăzi, un egal cu şansă puteam să obţinem. Nu mi-a plăcut felul în care ne-am comportat.

(n.r. dacă UTA trebuia să primească penalty) Poate cei de la VAR au ieşit la ceai, la ţigară, dar nu vreau să dau vina pe arbitraj. Sunt un pic dezamăgit de Pedro, trebuia să facă legătura la mijloc, asta a făcut diferenţa”, a declarat Rednic.