Nice a umilit-o pe Saint-Etienne în Ligue 1. A fost 6-0 la pauză! Nice a umilit-o pe Saint-Etienne în Ligue 1. A fost 6-0 la pauză!
VIDEO | Dorinel Munteanu, iureş la flash-interviu. ”Poate trebuia să fiu şi mai dur” VIDEO | Dorinel Munteanu, iureş la flash-interviu. ”Poate trebuia să fiu şi mai dur”
Bogdan Cosmescu i-a răspuns lui Dorinel Munteanu! "Nu înţelege" | VIDEO EXCLUSIV
A văzut gestul lui Dorinel Munteanu şi a reacţionat! "Am devenit şi foarte sensibili" | VIDEO EXCLUSIV A văzut gestul lui Dorinel Munteanu şi a reacţionat! "Am devenit şi foarte sensibili" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | ”Îmi place să jucăm un fotbal frumos”. Zeljko Kopic continuă seria excelentă VIDEO | ”Îmi place să jucăm un fotbal frumos”. Zeljko Kopic continuă seria excelentă
”Suntem obişnuiţi”. Jucătorul Oţelului a reacţionat după ce a fost luat de guler în timpul meciului de antrenor ”Suntem obişnuiţi”. Jucătorul Oţelului a reacţionat după ce a fost luat de guler în timpul meciului de antrenor

VIDEO | Manchester United - Fulham 1-0. Garnacho a oferit ratarea sezonului încă din prima etapă

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 17 aug 2024

Manchester United a învins pe teren propriu, scor 1-0, gruparea Fulham, în prima etapă din Premier League.

În primul meci al lui Manchester United din acest sezon de Premier League, Erik ten Hag a fost inspirat, introducându-i pe Joshua Zirkzee şi Alejandro Garnacho în minutul 61.

Zirkzee, tânărul olandez, adus de la Bologna în această vară, a reuşit să înscrie unicul gol al întâlnirii de pe Old Trafford, în minutul 87, din pasa lui Garnacho, şi Manchester United începe sezonul cu o victorie.

Acelaşi Garnacho a ieşit la rampă în prelungiri, dar în sens negativ, după ce a ratat cu poarta goală.