Grigor Dimitrov, înlocuitorul lui Rafael Nadal în Laver Cup

Oficialul CFR-ului, îngrijorat! Probleme serioase pentru Dan Petrescu, înaintea derby-ului cu FCSB. „Jucătorii au lipsit de la antrenamente” Oficialul CFR-ului, îngrijorat! Probleme serioase pentru Dan Petrescu, înaintea derby-ului cu FCSB. „Jucătorii au lipsit de la antrenamente”
Jurnaliştii scoţieni au răbufnit după ce au văzut situaţia în care a ajuns Ianis Hagi: ”Chiar nu înţeleg de ce este tratat ca un câine!”

Daniel Bîrligea, înaintea partidei CFR Cluj - FCSB. „Mă pregătesc pentru debutul oficial” Daniel Bîrligea, înaintea partidei CFR Cluj - FCSB. „Mă pregătesc pentru debutul oficial”
Adrian Mititelu anunţă un nou tun pe piaţa transferurilor. Fotbalistul care îi poate lua minţile lui Becali: ”E ca un Mitriţă turbo. E super fotbalist!”

VIDEO | Dinamo - Unirea Slobozia, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Meci complicat pentru „câini”. Echipele probabile VIDEO | Dinamo - Unirea Slobozia, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Meci complicat pentru „câini”. Echipele probabile

VIDEO | Liverpool - Brentford 2-0. ”Cormoranii” au maxim de puncte

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 25 aug 2024

Liverpool a învins pe teren propriu, scor 2-0, formaţia Brentford, în ultimul meci al etapei a doua din Premier League.

Diogo Jota a fost omul cu assist-ul pentru Luis Diaz şi acesta din urmă a deschis scorul pentru FC Liverpool în minutul 13 al partidei cu Brentford. „Cormoranii” au controlat meciul în continuare şi au trecut pe lângă majorarea scorului, însă golul de 2-0 a venit abia în minutul 70, când Luis Diaz a pasat şi Mohamed Salah a marcat.

Liverpool are şase puncte din două etape, fiind una din cele patru echipe cu maxim de puncte din Premier League, în timp ce Brentford are trei puncte şi e pe locul 12.