VIDEO | Real Madrid - Barcelona 0-4. Catalanii au strălucit în fieful eternei rivale VIDEO | Real Madrid - Barcelona 0-4. Catalanii au strălucit în fieful eternei rivale
Un nou meci excelent pentru Cătălin Cîrjan la Dinamo. ”Echipa mă pune în valoare” Un nou meci excelent pentru Cătălin Cîrjan la Dinamo. ”Echipa mă pune în valoare”
EXCLUSIV | ”Are probleme mari, neaşteptat”. MM Stoica, uluit de situaţia unei formaţii din Superliga EXCLUSIV | ”Are probleme mari, neaşteptat”. MM Stoica, uluit de situaţia unei formaţii din Superliga
VIDEO | Werder Bremen - Bayer Leverkusen 2-2. Campioana Germaniei a ratat victoria pe final VIDEO | Werder Bremen - Bayer Leverkusen 2-2. Campioana Germaniei a ratat victoria pe final
”Am avut sentimentul că trebuie să reacţionez”. Zeljko Kopic a explicat faza eliminării de la Sibiu ”Am avut sentimentul că trebuie să reacţionez”. Zeljko Kopic a explicat faza eliminării de la Sibiu
"Sunt lucruri normale”. Marius Măldărăşanu, reacţie cu privire la plecarea de la Hermannstadt "Sunt lucruri normale”. Marius Măldărăşanu, reacţie cu privire la plecarea de la Hermannstadt

VIDEO | Everton - Fulham 1-1. Gazdele au salvat punctul în minutul 90+4

Premier League Publicat de Daian Cutu ieri, 21:45

Everton a încheiat la egalitate sâmbătă seara, pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia Fulham, în etapa a 9-a din Premier League.

Everton, echipă antrenată de Sean Dyche, era favorita înfruntării, având o serie de patru meciuri fără înfrângere, dar scorul a fost deschis de oaspeţi, prin Alex Iwobi, în minutul 61.

Gazdele au alergat după egalare, pe care au reuşit-o abia în al patrulea minut al prelungirilor, Beto înscriind cu capul, din centrarea lui Ashley Young.

A fost 1-1 şi Everton bifează a cincea etapă consecutivă fără înfrângere, fiind pe locul 15 în clasament, cu 9 puncte. Fulham are 12 puncte şi este pe locul 10.