Anna Blinkova, prima reacţie după ce a învins-o pe Simona Halep Anna Blinkova, prima reacţie după ce a învins-o pe Simona Halep
Simona Halep, spulberată la Hong Kong Simona Halep, spulberată la Hong Kong
Adrian Mutu a numit cele şase echipe care vor intra în play-off Adrian Mutu a numit cele şase echipe care vor intra în play-off
Meciul Cipru - România se vede live într-o sală de cinema! Meciul Cipru - România se vede live într-o sală de cinema!
Laurenţiu Reghecampf nu are voie să antreneze în România Laurenţiu Reghecampf nu are voie să antreneze în România
Marius Şumudică, luat peste picior înainte de PAOK - FCSB Marius Şumudică, luat peste picior înainte de PAOK - FCSB

VIDEO | Crystal Palace şi Brighton au remizat, în prologul rundei din Premier League

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 22 dec 2023

Echipa engleză Brighton a încheiat la egalitate în deplasare, scor 1-1, cu formaţia Crystal Palace, în etapa a 18-a din Premier League.

Jordan Ayew a marcat în minutul 45+1 , din pasa lui Michael Olise, iar Crystal Palace conducea cu 1-0. Oaspeţii au reuşit să egaleze în minutul 82, când Danny Welbeck a înscris cu o lovitură de cap, din centrarea lui Pascal Gross.

Partida s-a terminat 1-1 şi Brighton ocupă locul 8 în clasament, cu 27 de puncte. Crystal Palace are 18 puncte şi este pe locul 15 în Premier League.