"Să le fie frică lui Pintilii şi Charalambous”. Gigi Becali schimbă foaia după remiza din Gruia! "Să le fie frică lui Pintilii şi Charalambous”. Gigi Becali schimbă foaia după remiza din Gruia!
Gâlcă, Petrescu sau Şumudică? Antrenorul din Superliga de care Gigi Becali se teme cel mai mult: „E cel mai periculos” | VIDEO EXCLUSIV Gâlcă, Petrescu sau Şumudică? Antrenorul din Superliga de care Gigi Becali se teme cel mai mult: „E cel mai periculos” | VIDEO EXCLUSIV
Adrien Rabiot a bătut palma cu noua sa echipă Adrien Rabiot a bătut palma cu noua sa echipă
Neluţu Varga, după remiza cu FCSB: „Nu mai ştiau de ei. Băieţii noştri i-au bulversat” Neluţu Varga, după remiza cu FCSB: „Nu mai ştiau de ei. Băieţii noştri i-au bulversat”
Gigi Becali a numit echipele cu care se bate la titlu în acest sezon: „Eu aşa cred” | VIDEO EXCLUSIV Gigi Becali a numit echipele cu care se bate la titlu în acest sezon: „Eu aşa cred” | VIDEO EXCLUSIV
Evoluţie horror pentru Denis Drăguş! A intrat în repriza a doua, a fost scos înainte de final şi criticat dur de antrenor după meci Evoluţie horror pentru Denis Drăguş! A intrat în repriza a doua, a fost scos înainte de final şi criticat dur de antrenor după meci

VIDEO | Cipru se impune la limită în Lituania, în grupa României din Nations League

Fotbal Internațional Publicat pe 6 sep 2024

Cipru a reuşit să se impună în deplasarea din Lituania, scor 1-0, într-un duel ce face parte din grupa 2 a Ligii C din Nations League, grupă din care face parte şi România.

Unicul gol al meciului a fost marcat în minutul 34 de Filiotis, din pasa lui Tzionis.

România o va întâlni de la ora 21:45 pe Kosovo la Pristina. Partida poate fi urmărită în format LIVE TEXT pe site-ul PrimaSport.ro

Luni, „tricolorii” vor primi vizita Lituaniei pe Ghencea. Partida va fi transmisă în direct la Prima TV, cu începere de la ora 21:45.