Conducerea CFR-ului a intervenit după ce Louis Munteanu l-a sfidat pe Dan Petrescu! Ce se întâmplă cu atacantul | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Celta Vigo - Real Madrid 1-2. Mbappe şi Vinicius au fost din nou decisivi VIDEO | Celta Vigo - Real Madrid 1-2. Mbappe şi Vinicius au fost din nou decisivi
Camora nu s-a abţinut după egalul contra Petrolului: ”Puţin fotbal!”

Rivalitatea Djokovic - Nadal s-a încheiat. Sârbul l-a învins pe spaniol în ultima lor confruntare Rivalitatea Djokovic - Nadal s-a încheiat. Sârbul l-a învins pe spaniol în ultima lor confruntare
VIDEO | Juventus - Lazio 1-0. Un autogol o duce pe ”Bătrâna Doamnă” pe primul loc VIDEO | Juventus - Lazio 1-0. Un autogol o duce pe ”Bătrâna Doamnă” pe primul loc
A vrut Dan Petrescu să îl pedepsească pe Louis Munteanu? „Alt motiv nu există!” | VIDEO EXCLUSIV A vrut Dan Petrescu să îl pedepsească pe Louis Munteanu? „Alt motiv nu există!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Athletic Bilbao - Espanyol 4-1. Bascii nu au avut milă de catalani

La Liga Publicat de Daian Cutu ieri, 17:06

Athletic Bilbao a învins pe teren propriu, scor 4-1, gruparea Espanyol Barcelona, în etapa a 10-a din La Liga.

Gazdele au avut o primă jumătate de oră excelentă pe San Mames. Mai întâi Bilbao a deschis scorul în minutul 7, după ce Nico Williams a pasat decisiv şi Dani Vivian a înscris. În minutul 28, Alex Berenguer a fost servant pentru Inaki Williams, care a făcut 2-0. Doar două minute mai târziu, Berenguer şi Inaki au conlucrat pentru ca ultimul să stabilească rezultatul primei părţi, 3-0 pentru basci.

Alex Berenguer a reuşit să îşi treacă şi el numele pe lista marcatorilor, în minutul 55, pentru 4-0, iar oaspeţii au marcat golul de onoare prin Alvaro Tejera, în minutul 90+2. S-a încheiat 4-1 pentru Athletic Bilbao, care este pe locul 4, cu 17 puncte.

Espanol a bifat a şasea înfrângere şi, cu 10 puncte, se află pe locul 14.