Gerard Pique, despre despărţirea de Shakira: ”Adevărul despre ce s-a întâmplat nu a fost spus aşa cum s-a întâmplat!”

Încă un internaţional în Premier League lângă Drăguşin? Anunţul făcut de impresar: ”Sunt luaţi în calcul!”

VIDEO | Real Madrid - Borussia Dortmund 5-2. Galacticii, revenire incredibilă! Stuttgart a produs surpriza cu Juventus. Rezultatele din celelalte partide VIDEO | Real Madrid - Borussia Dortmund 5-2. Galacticii, revenire incredibilă! Stuttgart a produs surpriza cu Juventus. Rezultatele din celelalte partide
Becali a pus mână pe telefon după scandalul dintre Munteanu şi Petrescu: ”El îmi zice mie tot timpul tati!”

Vali Creţu a vorbit despre retragerea din fotbal: „Vreau să mă ocup de copii” Vali Creţu a vorbit despre retragerea din fotbal: „Vreau să mă ocup de copii”
Naţionala a rămas fără selecţioner

VIDEO | AS Monaco - Steaua Roşie Belgrad 5-1. Sârbii au fost neutralizaţi în Principat

Champions League Publicat de Daian Cutu ieri, 21:57

AS Monaco a învins pe teren propriu, scor 5-1, formaţia sârbă Steaua Roşie Belgrad, într-un meci din cadrul etapei a treia a Ligii Campionilor.

După un start de meci echilibrat, gazdele au deschis scorul la Monte Carlo, prin Takumi Minamino, în minutul 20. Sârbii au egalat după numai şapte minute, când internaţionalul senegalez Cherif Ndiaye a transformat un penalti, dar la pauză a fost 2-1 pentru gazde, după ce Breel Embolo a readus în avantaj pe Monaco, în minutul 45+4.

Wilfried Singo a pus pe tabelă un 3-1 meritat pentru francezi, în minutul 54, pentru ca două minute mai târziu Embolo să înscrie, dar VAR-ul a anulat golul pentru un fault în atac. Minutul 70 a adus însă golul patru pentru gazde. Sârbii au greşit în propria jumătate, francezii au recuperat  şi Embolo a trimis pentru Minamino care a înscris, reuşind dubla.

Scorul final a fost stabilit de Maghnes Akliouche, în minutul 90+7 şi AS Monaco, victorioasă cu 5-1, are şapte puncte din trei meciuri disputate în a doua fază a Ligii Campionilor.