VIDEO | Rayo Vallecano – Atletico Madrid 1-1. Andrei Raţiu e pe val în La Liga! A dat pasă de gol VIDEO | Rayo Vallecano – Atletico Madrid 1-1. Andrei Raţiu e pe val în La Liga! A dat pasă de gol
VIDEO | Ioan Ovidiu Sabău a vorbit despre presiunea primului loc. ”Jucătorii sunt foarte supăraţi” VIDEO | Ioan Ovidiu Sabău a vorbit despre presiunea primului loc. ”Jucătorii sunt foarte supăraţi”
VIDEO | Inter - AC Milan 1-2. ”Derby della Madonnina” s-a decis în minutul 89 VIDEO | Inter - AC Milan 1-2. ”Derby della Madonnina” s-a decis în minutul 89
Echipa Europei a câştigat în meciul decisiv Laver Cup Echipa Europei a câştigat în meciul decisiv Laver Cup
VIDEO | ”Nu am pasat, nu am jucat bine”. Semnal de alarmă tras de Costel Gâlcă VIDEO | ”Nu am pasat, nu am jucat bine”. Semnal de alarmă tras de Costel Gâlcă
VIDEO | Nicuşor Bancu, dezamăgit de meciul de pe Cluj Arena. ”Sper să ne revenim cât mai repede” VIDEO | Nicuşor Bancu, dezamăgit de meciul de pe Cluj Arena. ”Sper să ne revenim cât mai repede”

VfB Stuttgart a făcut recital cu Borussia Dortmund în Bundesliga!

Bundesliga Publicat de Daian Cutu ieri, 23:16

VfB Stuttgart a învins clar pe teren propriu, cu scorul de 5-1, echipa Borussia Dortmund, într-un meci din etapa a patra a campionatului Germaniei.

Rezultatele partidelor de duminică din Bundesliga:

Leverkusen – Wolfsburg 4-3

Au marcat: Wirtz ’15, Tah ’32, Hincapie ’48, Boniface ‘90+3 / Bornauw ’37, Svanberg ‘45+1

În minutul 88, de la Wolfsburg a fost eliminat Gerhardt.

Stuttgart – Dortmund 5-1

Au marcat: Undav ‘4, ‘90+1, Demirovic ’21, Millot ’62, Toure ’80 / Guirassy ‘75

St. Pauli – Leipzig 0-0