VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund  a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Champions Legue! City şi Inter au dat-o la pace! PSG a luat 3 puncte după o mega gafă, iar Dortmund a rezolvat meciul pe final! Scorul serii a fost înregistrat de Celtic
AS Roma are un nou antrenor! Surpriză mare

Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia Campionul ucrainean la box Oleksandr Usyk, reţinut la aeroportul din Cracovia
Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump Miami Heat sprijină comunitatea haitiană după afirmaţiile şocante ale lui Donald Trump
VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză VIDEO | Bologna - Şahtior Doneţk 0-0. Oaspeţii au ratat din penalty în prima repriză
VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală VIDEO | Sparga Praga - Salzburg 3-0. Cehii încep spectaculos faza principală

Ultimă oră! Cine va arbitra LASK - FCSB, din play-off-ul Ligii Europa

FCSB Publicat pe 17 aug 2024

Meciul LASK - FCSB, care se va disputa, la Linz (Austria), în play-off-ul Ligii Europa, va fi arbitrat de o brigadă din Ţările de Jos, cu Allard Lindhout la centru.

El va fi ajutat de Joost van Zuilen şi Rogier Honig, în timp ce rezervă va fi Marc Nagtegaal.

În Camera VAR se vor afla Clay Ruperti şi Alex Bos.

Partida se va disputa de la ora 20.00, iar returul are loc o săptămână mai târziu în România.