”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

S-a vopsit "roşu turbat", iar acum a făcut o nouă promisiune nebună! "Dacă ajungem în semifinale"

EURO 2024 Publicat de Tudor Moisa pe 22 iun 2024

România este prezentă la EURO după o pauză de opt ani. Selecţionata pregătită de Edi Iordănescu a terminat pe primul loc grupa de calificare, în faţa reprezentativelor din Elveţia, Israel, Kosovo, Belarus şi Andorra.

Jurnalistul Costin Ştucan a promis că se va vopsi "roşu turbat", în cazul în care România se va califica la turneul din Germania. După ce acest lucru s-a întâmplat, Ştucan s-a ţinut de promisiune.

Acum, jurnalistul a venit cu o nouă promisiune înaintea meciului cu Belgia, care ne poate duce în optimi, după ce am câştigat, scor 3-0, cu Ucraina. Costin Ştucan a declarat că îşi va vopsi părul în culoarea "albastru sonic", dacă România va ajunge în semifinale.

"Dacă România ajunge în semifinale, eu mă vopsesc albastru ca Raţiu. Albastru sonic", a spus Costin Ştucan la Pro TV.

România întâlneşte Belgia, sâmbătă, de la ora 22:00. Meciul va putea fi urmărit, în format live text, pe site-ul PrimaSport.ro.