Grigor Dimitrov, înlocuitorul lui Rafael Nadal în Laver Cup

Oficialul CFR-ului, îngrijorat! Probleme serioase pentru Dan Petrescu, înaintea derby-ului cu FCSB. „Jucătorii au lipsit de la antrenamente” Oficialul CFR-ului, îngrijorat! Probleme serioase pentru Dan Petrescu, înaintea derby-ului cu FCSB. „Jucătorii au lipsit de la antrenamente”
Jurnaliştii scoţieni au răbufnit după ce au văzut situaţia în care a ajuns Ianis Hagi: ”Chiar nu înţeleg de ce este tratat ca un câine!”

Daniel Bîrligea, înaintea partidei CFR Cluj - FCSB. „Mă pregătesc pentru debutul oficial” Daniel Bîrligea, înaintea partidei CFR Cluj - FCSB. „Mă pregătesc pentru debutul oficial”
Adrian Mititelu anunţă un nou tun pe piaţa transferurilor. Fotbalistul care îi poate lua minţile lui Becali: ”E ca un Mitriţă turbo. E super fotbalist!”

VIDEO | Dinamo - Unirea Slobozia, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Meci complicat pentru „câini”. Echipele probabile VIDEO | Dinamo - Unirea Slobozia, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Meci complicat pentru „câini”. Echipele probabile

Răzvan Lucescu a câştigat duelul cu Panetolikos şi e lider în Grecia

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu pe 25 aug 2024

PAOK Salonic, condusă de tehnicianul român Răzvan Lucescu, a învins duminică seară, pe teren propriu, scor 2-0, formaţia Panetolikos, în etapa a doua din campionatul Greciei.

PAOK nu a reuşit să înscrie în prima repriză a partidei de acasă, cu Panetolikos, dar elevii lui Răzvan Lucescu au deschis scorul la începutul părţii secunde. Joan Sastre a înscris în minutul 51, din pasa lui Despodov, iar al doilea gol al gazdelor a venit în minutul 72, de la Tarik Tissoudali.

PAOK s-a impus cu 2-0 şi conduce în Super League cu 6 puncte.