”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Patronul lui FCSB şi-a anunţat candidatura! ”Când vreau eu!” | VIDEO EXCLUSIV

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 9 aug 2024

FCSB a învins pe teren propriu, cu scorul de 3-2, echipa Farul Constanţa, într-un meci din etapa a cincea a Superligii, în care a revenit în ultimele minute de la 1-2.

Gigi Becali a intrat în direct la Fotbal Show şi şi-a exprimat din nou nemulţumirea faţă de legea sportului. Patronul lui FCSB a dezvăluit că vrea să cadideze la alegerile parlamentare din iarnă, dacă situaţia actuală nu se va schimba.

”Nu vreau să mai spun acum, deoarece nu are rost! Să o facă deputaţii, dacă nu mă fac eu deputat. În decembrie mă fac deputat.

Eu mă fac senator şi deputat când vreau eu! Se lucrează la acest proiect, dar trebuie să amendăm mult mai multe lucruri pentru a anula tirania. Nu se poate să mai voteze fotbalul feminin şi de sală ce să facă Liga 1”,